Cummins Europe Jobs

CareersEurope

Job Information

Cummins Inc. Aftermarket Sales Representative in Cestlice, Czech Republic

Aftermarket Sales Representative

Description

Cummins je velká mezinárodní společnost, jednička na trhu s motory. Naše zaměstnance po celém světě dokážeme vést a rozvíjet jejich individuální potenciál a nadšení pro práci. Náš tým tvoří spolehlivé inovativní osobnosti, kteří pomáhají rozvíjet kariéru nových zaměstnanců v laskavém prostředí s důrazem na rozmanitost, podporu a týmovou práci.

Řídíme se heslem Working Right . Chcete se k nám přidat?

Naše obchodní a distribuční centrum v Evropě je tvořeno sítí distributorů a dealerů, kteří poskytují spolehlivé prodejní a servisní služby v oblastech výkonných motorů, generátorů a poprodejních služeb pro naše regionální i mezinárodní obchodní partnery. Naše pracovní prostředí je různorodé, multikulturní a inovativní. V rámci Vaší pracovní náplně budete v přímém kontaktu se zákazníky, navážete s nimi osobní obchodní vztah a budete společně rozvíjet nejmodernější technická řešení jejich požadavků. Práce v Cummins posune Vaše dovednosti a Vaši pracovní kariéru na vyšší úroveň. Pro naše široké pole působnosti hledáme nové osobnosti, kteří mají talent, jsou kreativní a mají širokou škálu zkušeností a dovedností.

Jste ambiciózní, máte obchodního ducha a zajímá Vás práce na pozici Aftermarket Sales Representative? Nyní Vám nabízíme jedinečnou pracovní příležitost v našem zastoupení v Praze – Čestlicích. Tato pozice zahrnuje práci v terénu - návštěvy u zákazníků a v kanceláři. Vaší náplní bude zejména prodej filtrů a filtračních produktů novým i stávajícím zákazníkům, distributorům, komunikace s dodavateli. Našim klientům budete poskytovat nejnovější informace o produktech a budete dále rozvíjet spokojenost našich zákazníků.

Vaše pracovní náplň bude zahrnovat zejména:

  • Prodej produktů a služeb společnosti Cummins, hledání nových zákazníků a prohlubování obchodních vztahů se stávajícími partnery

  • Kontakt se stávajícími zákazníky a dealery, podpora pro stávající produkty, prezentace nových produktů, rozvíjení obchodních příležitostí

  • Dosahování prodejních cílů, péče o zákazníky

  • Zodpovídání dotazů a připomínek klientů ohledně společnosti Cummins a jejích produktů

  • Proaktivní vyhledávání nových zákazníků, důraz na opakované zakázky a rostoucí prodeje

  • Vytváření business plánů pro potenciální zákazníky

  • Spolupráce s dalšími odděleními společnosti – Aftermarket, CSI, servisní oddělení, sklad

  • Mezinárodní spolupráce v rámci Cummins – zákaznický servis, dodavatelé, dealeři, koncoví zákazníci

Qualifications

Požadované znalosti a zkušenosti:

  • Čeština rodilý mluvčí, angličtina alespoň na úrovni středně pokročilý (intermediate)

  • Schopnost vyjednávat, vybudovat si důvěru a dobré vztahy se zákazníky

  • Osobní motivace a schopnost prokázat vlastní iniciativu a nápady pro vytváření nových obchodních příležitostí

  • Týmová spolupráce s kolegy z prodeje

  • Spolehlivost a dobré znalosti v oboru při práci se zákazníky, rozvíjení obchodu a zároveň zákaznické spokojenosti

  • Zkušenosti v oblasti prodeje jsou podmínkou

  • Klíčovým předpokladem je zkušenost v pracovním prostředí zaměřeném na osobní motivaci s orientací na dosahování stanovených cílů

Výhody a benefity

  • Služební vůz benefity

Společnost Cummins si zakládá na různorodosti na pracovišti, zároveň si zakládáme na rovném přístupu ke všem zaměstnancům a k uchazečům o zaměstnání. Žádný zaměstnanec nebo uchazeč o zaměstnání nebude z žádných důvodů znevýhodňován.

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám Vaši žádost a odstartujte svou kariéru v Cummins ještě dnes. careers.cummins.com

Rádi byste se o naší nabídce dozvěděli více? Přidejte se k naší skupině Talent Community, kde se dozvíte o všech pracovních příležitostech a propojíte se přímo s naším náborovým týmem:

Job SALES

Primary Location Czech Republic-Prague-Prague-Czech Republic, Cestlice, Cummins Distributor

Job Type Experienced - Exempt / Office

Recruitment Job Type Exempt - Experienced

Job Posting Aug 22, 2019, 5:21:04 AM

Unposting Date Ongoing

Req ID: 190002WY

DirectEmployers